Camia TV
Toplum

Camia TV Yeni Dönemde Yeni Programlarla Yarın İzleyicisiyle Buluşuyor

İslam Toplumu Millî Görüş bünyesinde yayın yapan Camia TV, yeni yayın dönemine 12 Ekim’de start veriyor. Camia TV Genel Yayın Yönetmeni Ali Bozkurt ile yeni yayın dönemi hakkında konuştuk.
11 Ekim 2020
Camia TV'nin yeni yayın dönemi 12 Ekim'de başlıyor.

İslam Toplumu Millî Görüş (IGMG) bünyesinde yayın yapan Camia TV, yayınlarına tekrar başlıyor. 20 Mart 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan ve kısa sürede YouTube kanalında 20 bini aşkın abone sayısına ulaşan Camia TV’nin Genel Yayın Yönetmeni Ali Bozkurt ile yeni yayın dönemi hakkında konuştuk. Camia TV’nin her gün saat 17:00-21:00 arasında yayın yapacağını belirten Bozkurt, “Yeni yayın döneminde Camia TV, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına kadar, yayınlayacağı programlarla her kesime hitap etmeyi hedefliyor.” dedi.

Yeni Yayın Döneminde Yeni Programlar Geliyor

Camia TV’nin yeni yayın döneminde, “Vahiyden Kalbe”, “Kürsüden Gönüllere”, “Gönül Sohbetleri” ve “Gönüllerin Yolculuğu” gibi çeşitli dinî programlarla birlikte, müzik programlarının, bilgi yarışmalarının ve çocuk filmlerinin yayınlanacağını ifade eden Ali Bozkurt, “Bunların yanı sıra tabii ki sosyal programlar, bilhassa gençlere yönelik yayınlar, geçtiğimiz yayın döneminde de yayınlanan ve ailece oturup izlenebilecek ‘Biz Bir Aileyiz’ programı da izleyicilerle buluşacak.” ifadelerini kullandı. Bozkurt Camia TV’nin vazgeçilmezi Dünya ve Avrupa gündemi ile Türkiye kökenlileri ilgilendirecek tüm meselelerin ekrana taşınacağı Camia’da Gündem programı da hafta içi her gün yine izleyicileriyle buluşacak.” diye ekledi.

Camia TV Genel Yayın Yönetmeni Ali Bozkurt

Camia TV Genel Yayın Yönetmeni Ali Bozkurt.

 Avrupa Kur’ân-ı Kerim Tilavet Yarışması Canlı Olarak Yayınlanacak

Camia TV Genel Yayın Yönetmeni Ali Bozkurt son olarak Camia TV’nin çeşitli mecralarda izlenebileceğini de sözlerine eklerken, “Yeni yayın döneminde kanalımız, Youtube’un yanı sıra www.camia.tv web sitesi ve “Camia TV” mobil uygulaması üzerinden izlenebilecek.” diye konuştu. Bozkurt ayrıca Camia TV’nin en geç üç ay sonra tüm smart TV’lerden takip edilebileceğini ifade etti. Bu şekilde IGMG’nin salon programlarının da gelecek dönemde canlı yayınlanacağını belirten Bozkurt, “17 Ekim’de Avrupa Kur’ân-ı Kerim Tilavet Yarışması’nı canlı olarak yayınlayacağız. Böylece pandemi döneminde vatandaşlar salonda takip edemese de Camia TV ekranmlarından programı takip edebilme imkanı bulacak.” ifadelerini kullandı.(bb)

Camia TV yayınını:

Camia TV Youtube kanalı:
www.youtube.com/tvcamia

Camia TV Websitesi:
www.camia.tv/canli

Mobil Uygulamalar (Android, iOS): Camia TV App üzerinden izliyebilirsiniz.

Reklam (İç Sayfa)

en çok okunanlar

Reklam

Pin It on Pinterest

Paylaş