Toplum

Müslüman Gençler Çocuklara Bayram Hediyesi Dağıttı

İslam Toplumu Millî Görüş Rhein Neckar Saar bölgesinde Mainz Gençlik Teşkilatından gençler ramazan bayramında çocukları evlerinde ziyaret etti ve hediye dağıttı.
Ayşenur Çavuşoğlu
23 Mayıs 2021
@camiahaber

İslam Toplumu Millî Görüş (IGMG) Rhein Neckar Saar bölgesinde gençlik teşkilatından gençler yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan sosyal temas kısıtlaması nedeniyle ramazan bayramını evlerinde geçiren çocuklara bayram çoşkusunu yaşatmak için evlerine ziyarette bulundu.

@camiahaber

“BAYRAMDA ÇOCUKLARI SEVİNDİREREK HEDEFİMİZE ULAŞTIK”

IGMG Rhein Neckar Saar bölgesinde Mainz Gençlik Teşkilatından gençler koronavirüs tedbirleri kapsamında bayramda camiye gidemeyen çocukların evlerine ziyarette bulundu ve hediyeler dağıttı. Ramazan bayramının ikinci günü hazırladıkları 80 hediye paketini çocukların evlerine ulaştıran gençler, yolda rastladıkları çocuklara da hediye takdim ettiler. Faaliyet ile ilgili konuşan Mainz Gençlik Teşkilatı Eğitim Başkanı Ahmed Çavuşoğlu,  “Bayramda camiye gidemeyen, evlerinde kalan çocuklara bayram çoşkusunu yaşatmak istedik. Maksadımız çocukları mutlu etmek ve sevindirmekti. Hediyeleri verirken çocukların gözlerindeki mutluluğu, sevinci görmek bizi de sevindirdi.” dedi.

@camiahaber

Mainz Gençlik Teşkilatı Teşkilatlanma Başkanı Faruk Çelik ise, “Ailelerden çok iyi geri dönüşler aldık. Böyle bir şey beklemediklerini söylediler. Çok teşekkür ettiler. Biz çocukları bayramda sevindirerek hedefimize ulaştık.” dedi.

Reklam (İç Sayfa)

en çok okunanlar

Reklam

Pin It on Pinterest

Paylaş