Toplum

Annemasse Hüda Eğitim Merkez’inden Çocuklar İçin Bayram Programı

CIMG Annemasse şubesine bağlı olarak hizmetlerini sürdüren Hüda Eğitim Merkezi, çoçuklar için Ramazan bayramı programı düzenledi.
Mustafa Pala
09 Mayıs 2022

Frans İslam Toplumu Milli Görüş Federasyonu (CIMG) Alpes Bölgesi Annemasse cemiyeti bünyesinde hizmet veren Hüda Eğitim Merkezi, Ramazan bayramı için çocuklara bir program düzenledi.

Çocuklar için hazırlanan Ramazan bayramı programı kahvaltı ile başladı. Kadınlar Teşkilatının hazırladığı çeşitli yarışmalarla devam etti. Yarışmalar arasında çuval ve yumurta yarışmaları en eğlenceli yarışmalar oldu.

Ramazan bayramı programında Nasreddin hocanın ziyareti de yer aldı. Nasreddin hoca çocukları eğlendirirken aynı zamanda çeşitli öğütler de verdi. Ramazan bayramı programı ilahilerle devam etti.

Bayramın özel bir gün olduğunu belirten Hüda Eğitim Merkezi Müdiresi Sara Pala, “Bayramın neşeyle, mutlulukla geçmesi için çaba sarf ettik. Bir nebze olsun çocuklarımızın yüzünde bir tebessüm bırakabildiysek ne mutlu bize” dedi.

Reklam (İç Sayfa)

en çok okunanlar

Edeka ve Netto’dan Acil Geri Çağırma!

Panem Backstube GmbH tarafından üretilen ve Edeka, Marktkauf ve Netto Marken-Discount marketlerinde satılan bazı fırına hazır pişirme ekmeği (Aufbackbrötchen) içerisinde tahta parçaları bulunma ihtimali nedeniyle acil geri çağırma yapıldı. Tüketiciler uyarılıyor!

Reklam

Pin It on Pinterest

Paylaş