Gündem

Lufhansa Avrupa ve Almanya İçi Uçuşlarda Sadece En Pahalı Bileti Satacak

Almanya ve Avrupa uçuşlarında binlerce seferi iptal eden Lufthansa, belirli bir süre sınırlı sayıda ve sadece en pahalı biletleri satacak.
02 Temmuz 2022
Lufhansa, Ağustos ayına kadar sadece en pahalı biletleri satacak. @shutterstock

Avrupa’nın önde gelen hava yollarını işleten Alman Lufthansa, bir süre Avrupa ve Almanya içi uçuşlarda sınırlı sayıda bilet satacak. Satılan biletler ise en yüksek fiyatlardan satılacak.

Alman medyasının bildirdiğine göre, tek hat Frankfurt Hamburg ye da Berlin bilet fiyatları 400 Euro olacak. Ekonomi sınıfında olması rağmen Frankfurt Londra biletleri de 1000 Euro‘dan satılacak.

Lufthansa’nın ayrıca business class uçuşlarında da en yüksek fiyatlar uygulanacak. Fiyatların, öncelikle iptal edilen seferlerden etkilenen yolculara sunulacağı, Ağustos ayından sonundan itibaren de normal ücretlere geçileceği ifade ediliyor.

Uygulamanın 6 Temmuz 2022 tarihinden ibaren başlaması bekleniyor.

Reklam (İç Sayfa)

en çok okunanlar

Mevlid Kandili: Alemlere Rahmet Efendimizin Doğum Günü

Bugün Müslümanlar için en önemli gün ve gecelerinden biri. Zira bugün, alemlere rahmet, iki cihan güneşimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v.)’in doğum günü. Yüce Rabbimizin affına mazhar olmak isteyen Müslümanlar, gecelerini camilerde veya evlerinde ibadet ederek ihya edecekler.

Reklam

Pin It on Pinterest

Paylaş