Toplum

AnadoluJet ve Pegasus’tan Türkiye’ye Uçuşlarda 5 ve 9 Euro Kampanyaları Bugün Başladı

Türkiye’den Yurt dışına veya Yurt dışından Türkiye’ye olan uçuşları kapsayacak olan iki dev kampanya bugün başladı. AnadoluJet 9 Euro Kampanyası kapsamında 155 bin koltuk, Pegasus ise 5 Euro Kampanyası ile 160 bin koltuk satışını bugün itibariyle başlattı.
10 Ağustos 2023
@aa

Anadolujet, uygun fiyatlı uçak bileti kampanyasıyla dikkat çekti. Türkiye’den yurtdışına veya yurt dışından Türkiye’ye 10-12 Ağustos tarihleri arasında alınacak biletler (Uçuş tarihleri 24 Eylül – 31 Mart 2024 arasında olmalı) 9 Euro + vergiler karşılığında sunuluyor. Kampanyaya bugün itibariyle start verildi.

155 bin koltukla sınırlı

Söz konusu kampanya kapsamında Anadolujet toplam 155 bin adet koltuk satışı yapacağını duyurdu. Bu sınırın üstünde satın alma işlemi olmayacak. Kampanyanın ayrıca yurt dışı çıkışlı Türkiye / Türkiye çıkışlı yurt dışı varışlı direkt veya yurt içi aktarmalı uçuşları kapsadığının altı çizildi. Bilet satın almak için Türk Hava Yolları web sitesinden işlem yapılıyor.

Kampanya 12 Ağustos saat 23:59’ta sona erecek

Söz konusu kampanyada ayrıca rezervasyon işlemleri kabul edilmiyor. Tarih seçimlerimin ardından ödemenin hemen (en geç 1 gün sonra) yapılması ve işlemlerin bu şekilde tamamlanması gerekiyor. Anadolujet’in resmi internet sitesinde yer alan bilgiye göre bilet satışları 10 Ağustos 2023 saat 10.00 itibarıyla başlarken, 12 Ağustos 2023 saat 23.59’a kadar sürecek.

Havayolları arasında rekabet artıyor

Öte yandan Pegasus Hava Yolları da biletlerini 5 Euro + vergi ücretleriyle satma kararı aldığını açıkladı. 160 bin koltukla sınırlı olan satışlar bugün itibariyle başlarken, 10-11 Ağustos 2023 tarihlerinde gerçekleşecek. Uçuşlar ise 1 Ocak 2024 – 30 Mart 2024 tarihleri arasında yapılacak.(bb)

Reklam (İç Sayfa)

en çok okunanlar

Sıla-i Rahim Bizi Biz Yapar

İslam, Müslüman bireyi en yakınındakilerden başlayarak çevresindeki insanlara karşı sorumlu tutmuştur. Akrabaların yakınlığına göre bu hak ve sorumluluklar maddi ve manevi olarak farklılık göstermektedir. Bu hakları gözetmek sıla-i rahim kavramı ile ifade edilmiştir.

Reklam

Pin It on Pinterest

Paylaş