Gündem

Paris’te Yangın: 3 Kişi Hayatını Kaybetti!

Fransa'nın başkenti Paris'te bir binada çıkan yangında 3 kişi hayatını kaybetti. Binanın 6. ve 7. katlarını saran yangına itfaiye ekipleri müdahale ederek söndürdü.
30 Nisan 2024
@shutterstock

Fransa’nın başkenti Paris’te bir binada çıkan yangında 3 kişinin yaşamını yitirdiği bildirildi. Gaz sızıntısından çıkan  yangında bir apartman sakini ile iki itfaiye eri de yaralandı.

Gündem | 8 Nisan 2024 Paris’te Bir Apartmanda Patlama: 3 Kişi Öldü 8 Nisan 2024

Le Figaro’nun polis kaynaklarına dayandırdığı haberde, Paris’in 2’nci bölgesindeki İtalyanlar Bulvarı yakınında bir binada gece yarısı yangın çıktı. Binanın 6. ve 7. katlarını saran yangına itfaiye ekipleri müdahale ederek söndürdü.

Gaz sızıntısı yangına neden oldu

Ekipler sabahın erken saatlerinde, yangının başladığı dairede 3 kişinin cansız bedenine ulaştı. Olayda bir kişi yaralandı. Yangına binanın 7. katındaki bir dairede yaşanan gaz sızıntısının yol açtığı bildirildi.

Geçtiğimiz günlerde yine Paris’in 11. bölgesinde bir apartmanın 7. katında meydana gelen patlamada 3 kişi hayatını kaybetmişti. (aa,c)

Reklam (İç Sayfa)

en çok okunanlar

Kardeşlik ve Dayanışma Coşkusu

İslam Toplumu Millî Görüş (IGMG) Kardeşlik ve Dayanışma Günü Belçika’nın Hasselt kentinde binlerce kişinin katılımı ile yapıldı.

Reklam

Pin It on Pinterest

Paylaş