Dummy

Save The Children: “İngiltere, Gazze’deki Çocukların Yaşayacağı Dehşetin Suç Ortağıdır”

Sivil toplum kuruluşu Save the Children, İngiltere’yi, BM’de ateşkesten yana oy kullanmayarak çocukların önümüzdeki saatler, günler ve haftalarda yaşayacağı dehşetin suç ortağı olarak ilan etti.

“Antisemitizm Suçlaması, Batı’da İsrail’in Eleştirilmesini Engelleyici Aparata Dönüştü”

Batı ülkelerindeki üniversiteler, akademisyen ve öğrenciler tarafından İsrail’in Filistinlilere karşı işlediği suçlara yönelik tepki ve açıklamaların, “antisemitizm suçlaması” baskısı altında engellenmeye çalışıldığı belirtildi.

BM, Almanya’yı Müslümanlara Karşı Ayrımcılık Yapmakla Suçladı

BM Irk Ayrımcılığının Önlenmesi Komitesi, Almanya’da Müslümanlara karşı ayrımcılık ve saldırıların arttığına dikkat çektiği raporunda, Müslüman Karşıtı Düşmanlıkla Mücadele Komiseri atanması tavsiyesinde bulundu

Ayrım Gözetmeden Yıkmak ve Öldürmek de Savaşın Güzelliğidir!

Hastane, okul ve cami bombalamak, sivil, çocuk, hasta öldürmek savaş suçu işlemek için yetmez. Nasıl ki, İtalya 1935’te “medenileştirme” operasyonunda Etyopya’da hastaneleri bombalama hakkı aldıysa, elbette bugün de hastane bombalama hakkı olacaktır.

BGH Kararı Kiracıların Çıkarlarını Güçlendiriyor

Kiracıların kira masraflarını azaltmak amacıyla kiralık dairelerinin bir kısmını başkasına kiraya vermelerine izin verilmektedir. Bu durum meşru bir menfaati temsil etmektedir ve dolayısıyla buna daire/ev sahibi tarafından izin verilmesi gerekir.

Bu Müslümanlara da Ne Oluyor, Özgürlük İstiyorlar?

Özellikle Avrupa’daki siyasetçilerle gazetecilere bakarsanız, yer yüzünde adalet olmalı, özgürlük olmalı ama, Müslümanlar söz konusu olunca hepsinin de aklı başlarından uçup gidiyor.

Almanya 3 Ülke İçin Uyguladığı Sınır Kontrollerini Uzatacak 

Alman hükümetinin düzensiz göç ile mücadele kapsamında Polonya, Çekya ve İsviçre sınırlarında uyguladığı kontrolleri 15 Aralık’tan itibaren 2 ay daha uzatacağı bildirildi.

İsrail’in Gazze’ye Düzenlediği Saldırılarda Can Kaybı 17 Bini Aştı

İsrail’in 7 Ekim’den bu yana saldırılarını sürdürdüğü Gazze Şeridi’nde can kaybı son 24 saatte 310 artarak 17 bin 487’ye yükseldi.

Asgari Ücret, Emeklilik, Ebeveyn Parası, Bürgergeld: Almanya’da 2024’te Neler Değişecek?

Almanya’da 2024 yılında da vatandaşı yakından ilgilendirecek bir çok yenilik gelecek. Camia Haber, vatandaşların özellikle ceplerine yansıyacak bu yenilikleri derledi.

Almanya’da Başbakan Scholz’tan Milyonlarca Emekliye Güzel Haber

Almanya’da tasarruf planları noktasında emeklileri endişe sararken, Başbakan Olaf Scholz, konuyla ilgili son noktayı koydu. Scholz, emekli maaşlarında kesinti olmayacağının altını çizdi.

Pin It on Pinterest