Toplum

Utrecht Belediye Başkanı Sharon Dijksma Mescid-i Aksa Camii’ni Ziyaret Etti

Utrecht Büyükşehir Belediye Başkanı Sharon Dijksma, 30 yıl kutlamarını yapan Kuzey Hollanda Milli Görüş Mescid-i Aksa Camiini bir heyetle ziyaret etti.
20 Aralık 2021
Utrecht Belediye Başkanı Sharon Dijksma Mescid-i Aksa Camii’ni ziyaret etti

Hollanda Utrecht Büyükşehir Belediye Başkanı Sharon Dijksma, kentteki Kuzey Hollanda Milli Görüş Mescid-i Aksa Camii’nin 30. hizmet yılı kutlamaları dolayısıyla camiyi ziyaret etti. Belediye Başkanı Dijkşma’yı Camii Başkanı Osman Yaraş ve yönetim kurulu üyeleri ağırladı.

Mescid-i Aksa Camii ziyareti sebebiyle Başkan Dijksma’ya hem teşkilatın hem de camiin kurumsal yapısı ve hizmetlerini açıklayan özel bir tanıtım yaptı. Kadın ve Gençlik Kollarının da kendi çalışmalarını tanıttığı sunum sonrasında, Başkan Dijksma memnuniyetini dile getirdi.

Utrecht Belediye Başkanı Sharon Dijksma Mescid-i Aksa Camii ziyaretine belediye yöneticileri ile birlikte katıldı. Sunumu müteakiben Başkan Shaorn Dijksma, camide hizmet veren tüm birimleri tek tek gezerek ek bilgi aldı.

Utrecht Mescid-Aksa Camii, ziyareti sebebiyle Utrecht Belediye Başkani Dijksma’ya hem teşkilatın hem de camiin kurumsal yapısı ve hizmetlerini açıklayan özel bir tanıtım yaptı.

Mescid-i Aksa Camii Başkanı Osman Yaraş ziyareti değerlendirirken “Bu şehirde yaşayan Müslüman bir topluluk olarak buranın bir parçası olduğumuzu ve bu toplum için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek için gayretle çalıştığımızı sayın başkan ve heyetine iletme fırsatı bulduk.” dedi.

Reklam (İç Sayfa)

en çok okunanlar

Reklam

Pin It on Pinterest

Paylaş