Gündem

IGMG’den Avrupa’ya 2023 Yılı Hac Müjdesi

IGMG Hac, Umre ve Seyahat Başkanlığı, Avrupa’dan 2023 yılında hacca gidecek Müslümanlara kayıtların açıldığı müjdesini verdi. Tüm IGMG şubelerinde kayıtlar açılıyor.
09 Ocak 2023
Avrupa'dan 2023 yılı hac kayıtları başlıyor.

İslam Toplumu Milli Görüş (IGMG) Hac, Umre ve Seyahat Başkanlığı, 2023 yılında Avrupa’dan hacca gideceklere müjde verdi. Verilen müjdeye göre, 2023 yılı için hac kayıtları alınmaya başlayacak.

IGMG Hac & Umre Başkanı Tahir Köksoy, 2023 yılında Avrupa’dan yapılacak olan Hac seyahatleri ile ilgili olarak Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakan Yardımcısı Dr. Abdulfettah bin Suleyman Meşhad ile görüştü. Geçen yılın hac değerlendirmesi yapılarak, bu sene nasıl bir çalışma yapılması üzerinde durulan görüşmede, Avrupa’dan hac kayıtlarının başlaması kararı çıktı.

IGMG Hac & Umre Başkanı Tahir Köksoy, Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakan Yardımcısı Dr. Abdulfettah bin Suleyman Meşhad ile görüştü.

Detaylar Daha Sonra Açıklanacak

Görüşme sonrasında bilgilendirmede bulunan Tahir Köksoy, tüm IGMG şubelerinde 2023 yılı hac kayıtlarının başlayacağını açıkladı. Köksoy, hac ile ilgili diğer detay bilgilerin daha sonra kamuoyu ile paylaşacağını bildirdi.

Reklam (İç Sayfa)

en çok okunanlar

Reklam

Pin It on Pinterest

Paylaş