Toplum

Hem Çocuk Kulübü Üyesi, Hem de Somali Görme Engelliler Okuluna Destek Olun

IGMG Çocuk Kulübü, son üyelik kampanyası ile Somali'deki Al Bashir School for Blind görme engelli yetimler okuluna yardım edecek.
14 Kasım 2021
IGMG Çocuk Kulübü, yürüttüğü üyelik kampanyası ile Somali'de görme engelli yetimler okuluna yardım edecek.

İslam Toplumu Millî Görüş IGMG Çocuk Kulübü’nün Eylül ayı ortasında başlattığı yeni üyelik kampanyası devam ediyor. Kampanya Aralık ayı ortasında sona erecek. IGMG Çocuk Kulübü üyelik kampanyası ile Somali’deki Al Bashir School for Blind görme engelli yetimler okuluna da yardım edecek.

Hem Üyelik, Hem Görme Engellilerin Eğitimine Destek

IGMG Çocuk Kulübü, Somali’deki Al Bashir School for Blind görme engelliler okuluna gönderilecek olan üye aidatlarının bir kısmının, uluslararası insani yardım derneği Hasene derneği aracılığı ile ulaştırılacağını açıkladı. IGMG Çocuk Kulübü, görme engelliler okulunda bulunan çocukların aynı zamanda yetim olduklarını açıkladı. Açıklamada “Üyelik kampanyamıza katılan yeni üyelerimizin aidatlarının bir kısmıyla Somali’deki görme engelliler okuluna giden öğrencilerin eğitimine destek olacağız.” denildi.

Eylül ayında başlayan yeni üyelik kampanyası ile IGMG Çocuk Kulübü’ne şu ana kadar 650 çocuk üye oldu. Kulüp 4000 yeni üye kazanmayı hedefliyor. Üye olan çocuklar, hem Somali’deki görme engelliler okuluna yardım yapmış olacaklar hem de kulüp üyeliğinden tam olarak yararlanabilecekler.

Üyelik Hediyesi

IGMG Çocuk Kulübü bu arada, “Üyelik Hediyesi” uygulaması denilen bir uygulama başlatarak, her isteyenin bir çocuğa üyelik hediye etme imkânı sunuyor. Hediye üye yapan kişiler üyelik aidatlarını da kendileri ödüyorlar. Üye yapılan çocuklar, üyelik tarihinden bir yıl sonra üyeliğin devamını isteyebilirler. Eğer istemezlerse üyelikleri otomatik olarak düşürülüyor. Üye olan çocuklar, IGMG Çocuk Kulübü’nün faaliyetlerine katılabildikleri gibi, kendilerine Gökkuşağı dergisi ve doğum günü hediyesi de gönderiliyor.

Reklam (İç Sayfa)

en çok okunanlar

Reklam

Pin It on Pinterest

Paylaş