Dünya

IGMG, Suud Hac Bakanlığı Sempozyumuna Katıldı

Mart ayı umre seferi için Suudi Arabistan’da bulunan IGMG Hac-Umre ve Seyahat işleri heyeti, Suud Hac ve Umre Bakanlığının sempozyumuna katıldı.
22 Mart 2022
Suudi Arabistan Hac Bakanlığı, 2022 yılı umre ve hac hizmetlerinin görüşüldüğü bir sempozyum düzenledi.

İslam Toplumu Millî Görüş (IGMG) Hac-Umre ve Seyahat İşleri Başkanlığı, Suudi Arabistan Hac Bakanlığı tarafından düzenlenen Umre ve Hac Hizmetleri Sempozyumuna katıldı.

İki yıldan beri zaman zaman yapılamayan bazen de kısıtlı olarak yapılan umre ve hac hizmetlerinin 2022 yılında nasıl yapılabileceği, Suud hükumetinin bu alanda atacağı yeni adımların müzakere edildiği sempozyuma IGMG de bir heyet ile katıldı. IGMG heyetine, Mart ayı umre seferlerini dolayısıyla Suudi Arabistan’da bulunan IGMG Hac-Umre ve Seyahat İşleri Başkanı Tahir Köksoy başkanlık etti.

Sempozyum vesilesi ile Suudi Arabistan Hac ve Umre İsleri Bakanı Dr. Tevfik bin Fevzan er-Rabia’nın yanı sıra çeşitli yetkililerle görüşen IGMG heyeti, umre ve hac hizmetlerinin daha verimli hâle getirilmesi için hazırlıkların tamamlandığını da bildirdi.

IGMG Mart ayı umre kafilelerinden birisi Kabe’de

Reklam (İç Sayfa)

en çok okunanlar

Edeka ve Netto’dan Acil Geri Çağırma!

Panem Backstube GmbH tarafından üretilen ve Edeka, Marktkauf ve Netto Marken-Discount marketlerinde satılan bazı fırına hazır pişirme ekmeği (Aufbackbrötchen) içerisinde tahta parçaları bulunma ihtimali nedeniyle acil geri çağırma yapıldı. Tüketiciler uyarılıyor!

Reklam

Pin It on Pinterest

Paylaş