Toplum

IGMG Eski Genel Sekreteri Oğuz Üçüncü’nün Annesi Son Yolculuğuna Uğurlandı

IGMG Eski Genel Sekreteri Oğuz Üçüncü'nün annesi Hatice Üçüncü hayatını kaybetti. Üçüncü, Hamm Herringen Fatih Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra defnedilmek üzere memleketi Ordu'ya uğurlandı.
17 Mart 2023

İslam Toplumu Milli Görüş (IGMG) eski Genel Sekreteri Oğuz Üçüncü’nün annesi Hatice Üçüncü (70) hayatını kaybetti.

Hamm Herringen Fatih Camii’nde kılınan cenaze namazına, IGMG Genel Başkanı Kemal Ergün, merkez çalışanları, imamlar, iş insanları, bölgelerden gelen yürütme kurulu üyeleri ve çok sayıda cemaat ile aile yakınları katıldı.

Cenaze namazını IGMG Genel Başkanı Kemal Ergün kıldırdı. Ergün “Biz Allah’tan geldik, ona döndürüleceğiz. Efendimiz (s.a.v) bizim rol modelimiz, rehberimiz, evlatlarını rahmeti rahmana uğurladığı zaman o da göz yaşlarını tutamadı” ifadelerini kullandı.

Oğuz Üçüncü, uzaktan yakından cenaze namazına gelen herkese teşekkür ederken “En zor konuşma buymuş” diyerek gözyaşlarını tutamadı.

Oğuz, Orhan, Okan, Abdullah isimli dört oğlu olan Hatice Üçüncü’nün cenazesi, Ordu’nun Kumru ilçesi Yeniağcalan köyüne bugün ikindi namazının ardından defnedilecek.

Reklam (İç Sayfa)

en çok okunanlar

Mevlid Kandili: Alemlere Rahmet Efendimizin Doğum Günü

Bugün Müslümanlar için en önemli gün ve gecelerinden biri. Zira bugün, alemlere rahmet, iki cihan güneşimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v.)’in doğum günü. Yüce Rabbimizin affına mazhar olmak isteyen Müslümanlar, gecelerini camilerde veya evlerinde ibadet ederek ihya edecekler.

Reklam

Pin It on Pinterest

Paylaş