Toplum

Müslüman Kadınlardan Sağlık Çalışanlarına Moral Ziyareti

Kuzey Hollanda Millî Görüş Hilversum Hidayet Cemiyeti Kadınlar Teşkilatı (KT) sağlık çalışanlarını ziyaret etti.
Demet Yalçın Bayrak
03 Mart 2021

Hilversum Hidayet Cemiyeti Kadınlar Teşkilatı moral ve motivasyon amacıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret edilen yerler arasında, pandemi sürecinin başından beri insanlara hizmet eden ev doktorları, eczacı ve fizik tedavi merkezlerinde çalışan sağlık ekipleri yer aldı. Müslüman kadınlar ziyaretleri esnasında sağlıkçılara bu dönemdeki fedakârlıklarından dolayı teşekkür etti.

Sherpa Welzijn’den sıcak karşılama

Engellilere yönelik hizmetler sunan “Sherpa Welzijn”  kuruluşu da bu kapsamda ziyaret edildi. Ziyarette, Kuzey Hollanda Millî Görüş teşkilatının insani yardımlaşma ve dayanışma çalışmalarını desteklediği aktarıldı. Heyet bu süreçteki hizmetlerinden dolayı Sherpa Welzijn çalışanları da tebrik etti. Kurumun idarecilerinden Olga Fakkeldij heyeti bürosunda kabul etti ve dayanışma dolayısıyla memnuniyetini dile getirdi.

Hilversum Hidayet Cemiyeti Kadınlar Teşkilatı moral ve motivasyon amacıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Sağlık Çalışanlarına Teşekkür Ettiler

Heyette  Hilversum KT Kurumsal İletişim Başkanı Şifa Bulut Bayrak ve Hilversum KT Sosyal Hizmetler Başkanı Kısmet Keleş de yer aldı.  Bayrak ve Keleş, sağlık çalışanlarına fedakârane hizmetleri, nöbetten nöbete koşmaları sebebiyle tebrik ve teşekkürlerini bildirdi.

Reklam (İç Sayfa)

en çok okunanlar

Reklam

Pin It on Pinterest

Paylaş