Gündem

Almanya Federal Milletvekili Gisela Manderla Köln Fatih Camiini Ziyaret Etti

Almanya’da 26 Eylül tarihinde yapılacak olan seçimler için kampanyalar devam ederken, adaylar camilerde de programlarını anlatıyor.
İskender Güngör
18 Eylül 2021
Milletvekili Gisela Manderla Fatih Camiinde cemaatle de sohbet etti.

26 Eylül 2021 pazar günü Almanya’da yapılacak olan Federal Meclis seçimleri için siyasal partilerin düzenlediği kampanyalar devam ediyor. Hristiyan Demokrat Birliği CDU’lu Köln Milletvekili Gisela Manderla kampanya çerçevesinde Köln’ün Nippes semtinde bulunan İslam Toplumu Millî Görüş (IGMG) Fatih Camiini ziyaret etti.

Fatih Camii cemaati ile konuşan Manderla, seçim vaatleri hakkında açıklamalarda bulundu ve cemaatin çeşitli sorularına cevap verdi.

Milletvekili Gisela Manderla’yı karşılayanlar arasında IGMG Köln Bölge Başkanı Ali Bozkurt da yer aldı. Ali Bozkurt Manderlaya ziyareti için teşekkür ederken, cemaate, “Hangi partiye oy verirsek verelim ama mutlaka seçimlere katılalım. Şu anda başka camilerde de başka partilerden adayların ziyaretleri var. Her zaman olduğu gibi ülke idarecilerinin belirleneceği seçimlere katkı sağlayalım” şeklinde seçimlere katılım çağrısı yaptı.

Reklam (İç Sayfa)

en çok okunanlar

Reklam

Pin It on Pinterest

Paylaş