Toplum

Rhein-Neckar-Saar’da Hafızlık Motivasyon Günü

IGMG Rhein-Neckar-Saar Bölge Kadınlar Teşkilatı, Mannheim ve Ludwigshafen’de hafızlık eğitimi yapan öğrenciler için Hafızlık Motivasyon Günü düzenledi.
15 Mart 2022
Rhein Saar Neckar Hafızlık Motivasyon Günü

İslam Toplumu Millî Görüş (IGMG) Rhein-Neckar-Saar (RNS) Bölge Kadınlar Teşkilatı Hafızlık Motivasyon Günü düzenledi. Hafızlık Motivasyon Günü’nde ayrıca Maide-i Kur’an programı da yapıldı.

Ludwigshafen’deki IGM RNS Bölge Merkezi’nde gerçekleşen programa Mannheim Fatih Camii ile Ludwigshafen Alem-i İslam Camii’nde hafızlık eğitimi alan öğrenciler katıldı.

Programa, IGM RNS Bölge Başkanı Şerif Aslan da katılarak, hafızlık öğrencilerinin Kur’an’ı hıfzetme azmini takdir ettiğini bildirdi. Bölge Kadınlar Teşkilatı Başkanı Fikriye Yılmaz da, hafızlık programına katılan öğrencilerin ailelerini yaptıkları fedakarlıklar dolayısıyla tebrik etti.

Reklam (İç Sayfa)

en çok okunanlar

Almanya’da 1 Haziran’dan İtibaren Neler Değişecek?

Almanya’da 1 Haziran 2022'den itibaren tüketiciler için çok şey değişecek. Aylık 9 Euro’luk ulaşım biletinin yanı sıra benzin fiyatları ucuzlayacak, bazı ülkelerden alınan yabancı ehliyetler kolayca değiştirilebilecek. 3. aşı yaptırmayanların aşı sertifikaları geçersiz sayılacak.

Reklam

Pin It on Pinterest

Paylaş