Gündem

Almanya’da Bir Anaokulunda Kız Çocuğuna Cinsel Saldırı İddiası

Almanya'nın Koblenz kentinde bir anne 4 yaşındaki kızının gittiği anaokulunda, birkaç yetişkin tarafından istismar edildiğini sosyal medyada paylaştı.
21 Ekim 2020
Almanya'da Bir Anaokulunda Cinsel Saldırı İddiası

Almanya’nın Koblenz kentinde bulunan bir anaokulunda 10 Eylül 2020 tarihinde 4 yaşındaki kızının cinsel saldırıya uğradığını iddia eden anne, olayı sosyal medyada paylaştı.

YOĞUN SORUŞTURMA YÜRÜTÜLDÜ

“Mariam Ibrahim German” adlı youtube kullanıcısı tarafından yayınlanan videoda bir anne, kızının yaşadıklarını anlatabilecek kadar zeki olduğunu dile getiriyor ve istismar saldırısının nasıl gerçekleştiğini anlatıyor. Sosyal medyada gündem olan 10 dakikalık videonun 50 bin görüntüleme almasının ardından Rheinland Pfalz eyaletindeki Koblenz Poliz Merkezi bir basın açıklaması yayınladı. Açıklamada Koblenz Kriminal Yönetimi’nin savcılıkla birlikte yoğun bir soruşturma yürüttüğü ifade edildi.

CİNSEL SALDIRIYA İLİŞKİN HERHANGİ BİR EMARE BULUNAMADI

Savcılıktan gelen açıklamaya göre aile dört yaşındaki kızlarının istismar edildiğini iddia ederek, suç duyurusunda bulundu. Savcılık ise kapsamlı bir soruşturmanın ardından, bu vakada söz konuzu olan ceza eyleminin  gerçekleştiği ile ilgili yeterli kanıt olmadığından dosyayı kapattı. Olay günü yapılan fiziki ve jinekolojik muayenede çocukta cinsel saldırıya ilişkin herhangi bir emare bulunmadığı dosyaya eklendi.

Reklam (İç Sayfa)

en çok okunanlar

Reklam

Pin It on Pinterest

Paylaş